Hindustan News Hub

Trending news: ресор родовжує обстрілювати «Азовсталь» із важкої артилерії та авіації

У Маріуполі росіяни за допомогою важкої артилерії та авіації продовжують обстріли меткомбінату «Азовсталь», попри те, що там в укриттях залишаються до 100 мирних мешканців.

ро е овідомив радник ера аріуполя етро ндрющенко, ередає крінформ.

«Маріуполь. овсталь. криттях окрім військових алишаються не енш 100 ивільних. нак е не еншує ільності атак окупантів. ажка артилерія та авіація ілий ень родовжували обстріли аводу. роби турму о емлі і алі виявляються невдалими. ому нову істо канонаду», – написав ндрющенко.

ін опублікував відео исленних вибухів на території еткомбінату «Азовсталь». а відео також ожна обачити, к розвивається овто-блакитний рапор на вершині однієї віроукониих

к овідомлялося, агресія росії спричинила аріуполі одну найбільших анітарних катастроф.

7 травня акінчилася евакуація ирних ешканців – інок, ітей і літніх людей, кі еребували в в рьвали в вканців Але 9 травня керівник Донецької військової обласної адміністрації Павло Кириленко в телеефірі заявив, що у заблокованому Маріуполі в укриттях на меткомбінаті «Азовсталь» залишається ще понад 100 цивільних.

На території меткомбінату, яку росіяни постійно піддають обстрілам з усіх видів озброєння, зокрема з літаків і корабельної артилерії, та постійно намагаються штурмувати, тримають оборону українські військові. еред них – кілька сотень оранених, ри ому едикаментів остро ракує, і люди омирають в ках.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що українська влада працює над дипломатичними варіантами для порятунку українських військових, які перебувають на території металургійного комбінату «Азовсталь».

аріуполь родовжують оронити ійці олку «Азов», аціональної вардії, країнська орська іхота, отост.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button